Program pielgrzymki w dniach 20 - 24 września 2016 roku
- przez Polskę Wschodnią

DZIEŃ I

Wyjazd z Poznania o godz. 6:00. Przejazd do Niepokalanowa. Msza Św. w Bazylice NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask, nawiedzenie Sanktuarium św. Maksymiliana, udział w Misterium Męki Pańskiej. Przejazd do Warszawy. Modlitwa przy grobie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, muzeum. Przejazd do Kodnia. Nawiedzenie Sanktuarium MB Królowej Podlasia. Zwiedzanie Kodnia – spacer śladami Sapiehów. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEN II

Śniadanie. Msza Św. Przejazd do Jabłecznej (nawiedzenie jednego z najstarszych zabytków prawosławia w Polsce – Monasteru św. Onufrego) Przejazd do Kozłówki (zespół pałacowo-parkowy Zamoyskich). Kazimierz Dolny – zwiedzanie najcenniejszych zabytków miasta. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ III

Śniadanie. Zwiedzanie Lublina: Stare Miasto, Katedra, Zamek Królewski z Kaplicą Zamkową, Trybunał, Brama Krakowska. Przejazd do Zamościa. Zwiedzanie perły polskiego renesansu: Dawny Pałac Zamoyskich, Akademia Zamoyskich, Rynek Wielki z Ratuszem, Katedra, Rynek Wodny, Kościół Franciszkanów, Synagoga, Rynek Solny. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ IV

Śniadanie. Roztocze. Przejazd do Krasnegoboru. Sanktuarium i dawny klasztor dominikanów z cudownym obrazem Matki Bożej Krasnobrodzkiej. Zwierzyniec (Klasycystyczny zespół budynków Ordynacji Zamoyskich, pałac plenipotenta, kościółek św. Nepomucena na wyspie). Przejazd do Sandomierza. Po drodze postój w urokliwym miasteczku Roztocza – Szczebrzeszynie. Sandomierz: Brama Opatowska, rynek, ratusz, zespół klasztorny Dominikanów, katedra, zamek. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ V

Śniadanie. Zwiedzanie zamku Krzyżtopór w Ujeździe, Msza Św. na zakończenie pielgrzymki w Bazylice Św. Trójcy na Świętym Krzyżu. Powrót do Poznania w godzinach wieczornych.

Koszt pielgrzymki: 1160 zł

Cena uzależniona jest od wielkości grupy:

30 - 35 osób  1160 zł
35 - 40 osób  1080 zł
40 - 45 osób  1000 zł
   > 45 osób  950 zł

Świadczenia: przejazd autokarem ( wysoki pokład, klimatyzacja, barek, video, toaleta), opieka pilota, ubezpieczenie NNW, wyżywienie wypisane w programie, noclegi w hotelach **/***, w Kodniu w Domu Pielgrzyma (pokoje dwuosobowe z łazienkami).