Świadectwo otrzymanej łaski uzdrowienia przez modlitwę do Matki Bożej z Guadalupe

Przebywając w Poznaniu u córki w dniu 8 czerwca 2019 roku dostałam krwotoku z dolnego odcinka przewodu pokarmowego, zostałam przewieziona do Szpitala Klinicznego przy ul. Przybyszewskiego na Szpitalny Oddział Ratunkowy gdzie udzielono mi pierwszej pomocy. Stan mego zdrowia był bardzo ciężki, zagrożone było moje życie (hemoglobina poniżej 6 i niebezpiecznie niskie ciśnienie tętnicze). Otrzymałam pomoc podano mi krew i osocze i przewieziono na Oddział Intensywnej Terapii Kardiologicznej gdzie leżałam od 8 czerwca do 13 czerwca br. Stan był ciężki ale stabilny, otrzymałam 6 litrów krwi i 2 litry osocza + inne kroplówki z lekami.

Córka moja poprosiła swoją przyjaciółkę Bożenkę, parafiankę, o modlitwę wstawienniczą o mój powrót do zdrowia. Ksiądz Proboszcz Robert włączył tę prośbę do intencji przedstawiających Matce Bożej z Guadalupe. Parafianie wraz z księdzem Robertem modlili się i wypraszali łaskę zdrowia dla mnie, za wstawiennictwem Ciebie, ukochanej Mateczki, każdego dnia, aż do uzyskania przeze mnie zdrowia. Obecnie stan mego zdrowia jest dobry, czuję się z każdym dniem silniejsza.

Kochana Matko Boża z Guadalupe, dziękuję Tobie i Twemu Synowi - ukochanemu Jezusowi Chrystusowi, za otrzymaną łaskę zdrowia. Jezu Ufam Tobie. - Barbara

Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwę wszystkim parafianom, którzy modlili się o mój powrót do zdrowia, w szczególności księdzu proboszczowi Robertowi i mojej przyjaciółce Bożence - Barbara